Návod na lepení

Návod k lepení samolepek na zeď


Aplikace samolepících dekorací je velmi jednoduchá a rychlá, přesto prosím věnujte chvilku času přečtení tohoto návodu.


1. Vyberte vhodné místo pro Vaši samolepku. Neinstalujte samolepku na studené nebo vlhké povrchy, do blízkosti ohřívačů, ohně, radiátorů centrálního topení a míst s přímým slunečním svitem. Ujistěte se, že je zeď dostatečně suchá, rovná a hladká. Samolepky nelepte na strukturované povrchy včetně strukturovaných maleb a na malby se silikátovými příměsemi.

2. Povrch zdi musí být po celé ploše čistý, hladký a zbavený prachu. Nerovnosti podkladu doporučujeme lehce poupravit smirkovým papírem. Na odstranění prachu ze zdi použijte suchou tkaninu. Jestliže potřebujete vlhkou látku na odstranění nadměrné špíny a prachu, nechte pak zeď schnout dalších 24hod.

3. Rozviňte fólii a nechte ji chvíli ležet na rovném podkladu, aby si materiál odpočinul a dosáhl pokojové teploty.

4. Vyzkoušejte správné umístění samolepky. Doporučujeme jednotlivé objekty vystřihnout nůžkami a vyzkoušet si jejich aplikaci či rozvržení "nanečisto". Zabráníte možnému odloupnutí nátěrové vrstvy povrchu v případě starších maleb.

5. Sejměte motiv z podkladu a umístěte na požadovanou pozici. Pokud došlo k nesprávnému umístění samolepky, pomalým pohybem ji odlepte a aplikujte znovu.

6. Po aplikaci odstraňte vzduchové bubliny či nakrčená místa pohyby od středu směrem k okraji. Silnějším tlakem samolepku uhlaďte, aby dobře přilnula, zajména celou vnější hranu.
  
Copyright © 2008 Pozor pes! Hlinikove bezpectnostni cedulky! Dekoracni samolepky!|Hana Ondrušková :-)
Click for Brno, Česko Forecast