Dekorační samolepky i na zeď

 Vážení zákazníci,

Použití samolepek i na zeď, je v této době jedním z nejzajímavějších způsobů, jak dát novou tvář Vašemu bytu. Vinylové nálepky mohou dát Vaší zdi specifický vzhled během několika málo minut a vyhnete se zdlouhavému lepení klasických tapet, které je nejen finančně nákladné, ale i spojené s náročným úklidem.
Na internetu si můžete najít a koupit obtisky, nálepky nebo samolepky tématicky zaměřené. Vinylové dekorace jsou v současnosti oblíbené především proto, že nejsou drahé, snadno se s nimi pracuje a vzhledem k bohaté nabídce je jednoduché najít tu pravou.
Rovněž dětské pokojíky, ať pro ty nejmenší, tak i pro ty již odrostlejší můžete vyzdobit, jak si jen vaše ratolest vzpomene. Jsou nálepky od písmenek, víl a vláčků pro ty nedávno narozené až po různé výjevy ze Star Wars nebo Spidermana. Stačí si jen najít chvilku času a vybrat si ty spávné motivy.

Velmi zajímavě mohou vypadat například květinové motivy na ledničce či velké zrcadlové skříni. Abstraktní tvary pak oživí nejednu nezaplněnou plochu zdi v ložnici, na krbu nebo v hale.
Malý tip pro ty, kteří hledají ten správný motiv a nevědí jak začít. Vinylová dekorace nemusí být jen jemným doplňkem, ale může se stát centrálním prvkem ve vašem bytě. Nálepky na stěny vám vlastně dávají neomezenou možnost, jak si vytvořit vlastní design pokoje, a pokud vás stavající motivy přestanou bavit, tak je prostě jen vyměníte za nové!
Copyright © 2008 Pozor pes! Hlinikove bezpectnostni cedulky! Dekoracni samolepky!|Hana Ondrušková :-)
Click for Brno, Česko Forecast